Hakkımızda

Gordion Danışmanlık/Psikoterapi bünyesinde bulunan Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun uzmanlarıyla "bireysel psikoterapi" ve "çocuk/ergen psikoterapisi" alanlarında hizmet vermek amacıyla 2014 yılında Eskişehir’de kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana etik ilkelerden taviz vermemeyi, yapılan görüşmelerde gizlilik ilkesini esas almayı, yetkin ve yeterli olabilmek adına gerekli eğitimleri tamamlamayı ve kendilerini sürekli olarak geliştirmeyi, “farklılıkları” kusur olarak değil zenginlik olarak kabul etmeyi kendilerine ilke edinen Gordion Danışmanlık/Psikoterapi, bu ilkeler çerçevesinde misyonunu ülkenin önde gelen danışmanlık merkezlerinden biri olmak olarak belirlemiştir.

Bu misyon kurumumuzdan hizmet alan danışanlara en iyi hizmeti vermekle beraber ruh sağlığı alanında hizmet veren uzmanlara ve bu alanlarda eğitim gören öğrencilere de destek olmayı kapsamaktadır. Gordion Danışmanlık/Psikoterapi bu alanda çalışan ya da çalışacak kişilerin etik ve yetkin olabilmesi adına çeşitli atölyeler, çalışma grupları ve seminerler düzenlemektedir.

Kuruluşundan bu yana genişleyen bir ekibe ve artan hizmet çeşitliliğine sahip olan Gordion Danışmanlık/Psikoterapi çalışmalarını gerçekleştirirken kültürel değerleri göz önünde bulundurur. Anadolu LGBTİ+ tarafından güvenli alan olarak belirlenmiş olan Gordion Danışmanlık/Psikoterapi her din, etnik kimlik, cinsiyet, cinsel kimlik ve cinsel yönelimden danışan ve hastalarına önyargıdan ve ayrımcılıktan uzak bir hizmet sunmayı garanti eder. Verilen tüm hizmetler süresince tüm canlıların hak ve özgürlüklerini gözetir.

hakkimizda---eskisehir-gordion-psikolojik-danismanlik-merkezi